PARAWANY      OZDOBY     WYROBY SPECJALNE       MEBLE      KONTAKT

Parawany        W dziale tym zamieściłem grupę wyrobów o nazwie PARAWANY ;-) Wszystkie są wykonane wg własnych projektów, lub z uwzględnieniem sugestii użytkowników. Do ich wykonania używam głównie sklejki, o grubości od 6 do 10 mm, wykańczając powierzchnię lakierobejcą, farbą akrylową, lub innymi ogólnodostępnymi  wyrobami.

          Parawan "CHMURKA" -przenośny - wykonany ze sklejki, wymiary po rozstawieniu w lini prostej od 160 cm i więcej w zależności od projektu, wysokość 170 cm. Po ustawieniu w wersji użytkowej nieco mniejszy w zależności od potrzeb.


Parawan "CHMURKA" -przenośny - wykonany ze sklejki, wzór i wymiary wg indywidulanego projektu.W restauracji...          Parawany "DRZEWKO" -przenośne - wykonane ze sklejki, wymiary po rozstawieniu w lini prostej od 160 cm i więcej w zależności od projektu, wysokość 170 cm. Po ustawieniu w wersji użytkowej nieco mniejszy w zależności od potrzeb.
Albo część "DRZEWKA" ;-)Parawan wykonany na zamówienie do restauracji wg wzoru użytkownika, mocowany na stałe.

Parawany w ramie - przenośne - wykonane ze sklejki, wymiary po rozstawieniu w lini prostej od 150 cm i więcej w zależności od projektu, wysokość 170 cm. Po ustawieniu w wersji użytkowej nieco mniejszy w zależności od potrzeb.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz